Mikroadatinė terapija/Meso - pen procedūros

Adatinė sistema (adatinis volelis, dar kitaip vadinamas dermaroleris) yra naudojama procedūrų metu vadinamam mikro subadymui arba intensyviam odos subadymui atlikti.
Tai yra kolageno „sukūrimo“ terapija, greitai išpopuliarėjusi JAV, Didžiojoje Britanijoje ir Europoje. Adatinė odos sistema šiuo matu yra labai populiari jau ir dalyje Azijos, nors pradėta naudoti tik prieš keletą metų. Skirtingai nuo kitų procedūrų prieš po aknės atsiradusius randus, strijas, raukšles, odos adatinio volelio sistema nedaro odos pažeidimo ir nepašalina epidermio sluoksnio.

Kaip veikia odos adatinė sistema?
Net jeigu nėra matomo išorinio odos pažeidimo, viena mikro adata padaro smulkią žaizdelę odoje. Jūs negalite pamatyti ar pajausti labai greitų odos pažeidimų. Nepaisant to, kad adatinė sistema sukuria trumpalaikius odos pažeidimus, kūnas vistiek veikia taip, kad natūraliai užgydytų save. Potrauminis odos atsakas yra gaminti kolageną ir elastiną – dvi pagrindines odos statybines medžiagas. Kadangi procedūros metu nėra pašalinamas ar iš tikrųjų pažeidžiamas esantis odos kolagenas, naujo kolageno formavimąsis tiesiog vyksta esančiame sluoksnyje. Įsivaizduokite, kad įprastas volelis turi 192 adatas. Kuomet naudojame adatinį volelį, oda pervažiuojama juo šešis kartus (trimis kryptimis pirmyn ir atgal), taigi tai yra daugiau nei tūkstantis adatų dūrių, o kiekvienas jų stimuliuoja naujų kolageno skaidulų atsiradimą. Nesunku pastebėti, kad po kurio laiko tose vietose kur atliktas odos subadymas, žymiai padidėja odos tankumas, elastingumas ir bendra jos būklė. Be to, kad stimuliuojamas naujo kolageno augimas, odos mikro subadymas sukuria kanalėlius, per kuriuos ant odos išoriškai naudojamos medžiagos gali būti žymiai lengviau absorbuojamos į odą.

Mikroadatinė mezoterapija taikoma esant:
  • Raukšlėms
  • Strijoms
  • Aknės randai
  • Randai
  • Odos pigmentacijai
  • Saulės pažeidimai
  • Plaukų slinkimas (kartu išoriškai naudojant produktus)
  • Celiulitas (kartu išoriškai naudojant produktus)

Adatinio volelio procedūrų efektyvumas
Nėra tokių pačių žmonių. Kas veikia vienam, gali neturėti efekto kitam. Tačiau adatinio volelio procedūra atlieka savo darbą ir atlieka jį labai gerai daugeliu atvejų. Jei kaip pavyzdį paimtume randų gydymą, galbūt nepasieksime visiško rando pašalinimo, tačiau aiškiai matysime rando būklės pagerėjimą.
Odos priežiūros produktų efektyvumo pagerinimas adatinių dūrių padarytais mikro kanalais yra panašus
kiekvienu atveju, panaudojus adatinį volelį.
Kolageno formavimasis bus skirtingas kiekvienu atveju. Tokie faktoriai kaip amžius, adatos ilgis, dieta ir
bendra savijauta, gali turėti įtakos rezultatams. Tačiau bet kokiu atveju, atliekant procedūrą su adatiniu
voleliu, odos būklės pagerėjimą pastebėsite.

Naudoti adatinio volelio nerekomenduojama šiais atvejais:
  • Aktyvios infekcijos
  • Kraujo krešėjimo problemos
  • Diabetas
  • Odos navikai
  • Aktyvi aknė
  • Egzema
  • Rozacėja (rožinė)
  • Sunki saulės keratozė
  • Iškilūs apgamai ar karpos
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  MESO-PEN automatinė adatinė sistema - plunksna

  Meso-Pen automatinė adatinė sistema yra naudojama veido arba kūno procedūrų metu, vadinamam mikro subadymui arba intensyviam odos subadymui atlikti. Tai yra kolageno „sukūrimo“ terapija, ypač efektyvi procedūroms nuo randų, strijų, raukšlių ir esant odos suglebimui. Skirtingai nuo kitų naudojamų metodų, Meso-Pen mikroadatinė sistema nedaro gilaus odos pažeidimo ir nepašalina epidermio sluoksnio. Ši procedūra ne tik tiesiogiai stimuliuoja odos baltymų kolageno ir elastino gamybą, tačiau ir žymiai pagerina terapinių ar mezoterapinių medžiagų skverbtį. Nepaisant to, kad šios adatinės sistemos sukuria trumpalaikius odos pažeidimus, potrauminis odos atsakas gaminti kolageną ir elastiną yra ilgalaikis.

Daugėjant kolageno skaidulų kiekiui odoje, keičiasi dermos kokybė, oda tarsi tankėja, o viršutinis epidermio sluoksnis įsitempia ir tampa stangresnis. Išorinė odos išvaizda tampa geresnės būklės, oda atrodo jaunesnė ir sveikesnė.

Be to, kad stimuliuojamas naujo kolageno augimas, odos mikro subadymas sukuria kanalus, per kuriuos ant odos išoriškai naudojamos mezoterapinės medžiagos žymiai efektyviau absorbuojamos į odą.
 

Adatinio volelio ir plunksnos palyginimas:

 Adatinis volelis patogus naudoti dideliems odos plotams (iškirptė, kaklas, kūno procedūros)

Automatinė adatinė sistema patogi naudoti lokaliems defektams. Tai pigesnis metodas, keičiama vienkartinio naudojimo adatų kasetė.

Plunksna atlieka visiškai vertikalius ir kokybiškesnius dūrius odoje.

 
 

Grožis - svečias, laukiamas visų
J. V. Gėtė