Informacija

Cheminiai šveitimai

2015-08-04

Cheminiai šveitimai Cheminiai pilingai. Technologinė revoliucija dermatologijoje: aktyvios medžiagos, patalpintos liposomose, pernešamos į giliausius odos sluoksnius. Jūsų oda nusipelnė daugiau nei įprastų jauninančių priemonių.

Peržiūrėti »

Puiki galimybė atjaunėti ir išgražėti be skalpelio...

2014-06-26

Puiki galimybė atjaunėti ir išgražėti be skalpelio... Puiki galimybė atjaunėti ir išgražėti be skalpelio... Pastaruoju metu lietuviai neatsilieka nuo pasaulinių tendencijų ir savo grožiui puoselėti naudoja pažangiausius metodus. Jų netrikdo net tai, kad norint pasiekti pageidaujamų rezultatų, specialistas turi paimti iš venos kraujo, kuris ir tampa grožio terapijos pagrindine priemone.

Peržiūrėti »

Mikroadatinė terapija

2014-03-24

Mikroadatinė terapija Mikroadatinė terapija - paviršinių daugybinių dūrių procedūra. Šios intensyvaus odos subadymo procedūros, kitaip yra vadinamos kolageno ,,sukūrimo" terapija.

Peržiūrėti »

Plazmoliftingas ( PRP )

2014-02-18

Plazmoliftingas ( PRP ) Plazmoliftingas ( PRP (angl. Platelet Rich Plasma )) - odos atjauninimo terapija kurios metu naudojami nuosavi kraujo kūneliai - trombocitai. Trombocituose yra augimo faktoriais vadinamų medžiagų, kurios suaktyvina ir atjaunina kūno ląsteles.

Peržiūrėti »
Grožis - svečias, laukiamas visų
J. V. Gėtė