Hialurono užpildai

                
 Naujos kartos hialurono rūgšties odos užpildai


 Hialurono rūgšties užpildai
 Kiekvieno iš mūsų organizme yra natūralios hialurono rūgšties. Su amžiumi mažėjant jos kiekiui, oda netenka drėgmės ir elastingumo. Veido kontūrai praranda ryškumą, o oda suglemba. Sterilus biogelis su stabilizuota hialurono rūgštimi, sujungia ir palaiko vandenį organizme, stiprina odą bei padeda išsaugoti jos elastingumą.
 Prieš kiekvieną  veido ar kūno procedūrą specialistas  įvertins Jūsų poreikius, patars bei parinks būtent Jums tinkamiausią procedūros eigą. Tinkamai suformuotas procedūrų planas – puikių rezultatų garantas.
  Kiekvienas iš mūsų esame skirtingi, tad ir procedūra kiekvienam privalo būti parenkama individualiai.
Veido raukšlių sumažinimas ar visiškas panaikinimas bei veido kontūrų apimties, pilnumo atkūrimas yra atliekamas injekciniais hialurono rūgšties užpildais arba kitaip vadinamomis grožio injekcijomis.

Hialurono rūgšties injekcijos atliekamos norint:

  • Sumažinti ar visiškai panaikinti tiek prasidedančias, tiek įsisenėjusias, gilias raukšles kaktos, paakių, tarpuakio srityse, „žąsies kojeles"- išsidėsčiusias apie akis, nosies - lūpų klostes, taip pat susidariusias apie burną ar smakro srityse
  • Koreguoti ir užpildyti raukšles kaklo, dekolte ir rankų srityse
  • Padidinti lūpų, skruostų, smakro kontūrų apimtį, atlikti lūpų kontūro, veido ovalo korekciją
  •  Atlikti veido odos, kaklo ir dekoltė odos intensyvų atjauninimą
  • Suteikti odai maksimalų drėkinimą, putlumą, pagerinti odos elastingumą, atkurti sveikos, pailsėjusios, gaivios odos išvaizdą
 

Procedūros eiga

  Prieš procedūrą koreguojamos vietos nuskausminamos specialiu kremu ir tik tuomet mažais kiekiais, labai plona adata suleidžiamas preparatas. Po itin trumpos ir neskausmingos procedūros pacientas  gali grįžti prie įprastinės veiklos, dažniausiais nejusdamas bei nematydamas šalutinio poveikio. Nepaisant to, kurią veido dalį norėtumėte pakoreguoti, procedūra užtrunka nuo 30 iki 60 minučių.
 
Šalutinis poveikis

 Itin retais atvejais injekcijos vieta gali patinti, parausti ar būti juntamas perštėjimas, tempimas. Tinkamai laikantis specialisto nurodymų šie simptomai išnyksta kelių dienų bėgyje. Šalutinis poveikis pasireiškia itin retai, tad dauguma pacientų iškart po procedūros be matomų ir juntamų neigiamų pokyčių gali grįžti prie įprastinės veiklos.


 

Grožis - svečias, laukiamas visų
J. V. Gėtė