Elektrostimuliacija

 Elektrostimuliacija medicinoje taikoma jau ilgą laiką ir plačiai. Todėl ypač džiugu, kad šis metodas veiksmingas ir siekiant estetinės medicinos tikslų. Tai fizioterapinės procedūros kurias derinu su kitomis procedūromis ( mezoterapijomis veidui, kūnui, PRP procedūromis) tai tarytum pratesimas ir tolimesnė priežiūra norint gauti maksimalų rezultatą (veido raumenys įgauna stangrumo, tonuso formuojamas veido kontūras).
 Kūno formų koregavimas elektrostimuliacija – tai mediciniškai saugus, efektyvus, stebėtinai veiksmingas, ilgalaikį norimą poveikį garantuojantis metodas. Tobulindami kūno formas, elektrostimuliaciją galime taikyti norėdami pastiprinti, pastangrinti problemines kūno vietas (ypač sėdmenų, priekinės pilvo sienos, išorines ir vidines šlaunų sritis). Tai gali būti svarbu siekiant estetinės ar medicininės korekcijos tikslų po gimdymo, esant antsvoriui, nusilpus raumenims ir sumažėjus jų tonusui. Šis metodas leidžia paveikti net tas kūno zonas ar raumenų grupes, kurios yra silpnos, sunykusios, gausiai padengtos riebalais ar praradusios jėgą, bei stangrumą.
  Kontraindikacijos: sutrikęs odos jautrumas, nėštumas, turintiems kardiostimuliatorius, sergantiems epilepsija ir elektrodai netvirtinami ant miego arterijos.
 

Grožis - svečias, laukiamas visų
J. V. Gėtė